سرویس ارزش افزوده دلفین

سرویس‌های ارزش افزوده در سامانه دلفین

شرکت سامانه راهکار دلفین اسپادانا پس از یک دهه فعالیت و تجربه پیمانکاری انواع موسسات و سازمان‌های مختلف با انواع ناوگان خودرویی، فصل جدیدی را در حوزه فعالیت خود آغاز کرده است. این شرکت با بررسی نیازهای مدیران حمل و نقل به این نتیجه رسیده است که می‌توان با ارائه خدماتی در غالب خدمات ارزش افزوده، فعالیت‌های روزانه مدیران حمل و نقل را اثربخش کرده و بر کیفیت آن افزود. این شرکت در نظر دارد با یکپارچگی با شرکت‌هایی که نقش مکمل را در تسهیل خدمات مدیرت ناوگان ایفا می‌کنند، حوزه فعالیت خود را گسترش دهد.

شرکت‌های مکمل، شرکت‌هایی هستند که در فضای ارائه خدمات خلافی خودرو، عوارض خودرو، اعلام بار و مدیریت اثربخش بارهای حمل شده و … فعالیت می‌کنند. شما با ورود به نرم‌افزار مدیریت ناوگان دلفین با ماژولی با عنوان کیف پول روبه‌رو می‌شوید که با شارژ کردن آن می‌توانید از کلیه خدمات ارزش افزوده ارائه شده توسط این شرکت، استفاده کنید.

از جمله خدمات ارائه شده در حال حاضر می‌توان به سه مورد زیر اشاره کرد، البته توجه به این نکته ضروری است که دیگر سرویس‌های ارزش افزوده با توجه به نیازهای مشتریان، توسعه داده خواهد شد و به این لیست موارد دیگری اضافه می‌شود.

  • خلافی مجموعه ناوگان و دریافت گزارشات آن‌ها
  • عوارض مجموعه ناوگان و دریافت گزارشات آن‌ها
  • تسهیل فرآید اعلام بار و مدیریت آن

خلافی مجموعه ناوگان و دریافت گزارشات آن‌ها

با استفاده از این سرویس شما می‌توانید گزارشات مربوط به خلافی کلیه ناوگان سازمانی را با جزئیات دریافت کنید. از آن‌جا که یکی از گزارشات سیستم مالی واحد حمل و نقل سازمان‌ها، ارائه منظم و روشن جزئیات مربوط به خلافی خودرو است، در نتیجه می‌توان گفت گزارش مربوط به خلافی‌ها می‌تواند یکی از گزارشات اصلی واحدهای حمل‌ونقل در نظر گرفته شود. این ماژول به مدیران نقلیه و مدیران سازمانی کمک می‌کند تا بتوانند علاوه بر مدیریت بر پرداخت به‌موقع جرائم، گزارشات ثبت شده را نیز دریافت کنند و بتوانند سیستم مالی مربوط به هر خودرو را مدیریت کنند. ارائه گزارشات شفاف و دقیق از جمله ارزش‌هایی است که این سرویس برای مدیران ایجاد می‌کند.

خلافی خودرو

عوارض مجموعه ناوگان و دریافت گزارشات آن‌ها

مدت زمان زیادی است که پرداخت الکترونیک عوارض مسیرها در برخی از آزادراه‌ها اجباری شده است. در واقع شما دیگر برای پرداخت عوارض مجبور نیستید ابتدای سفر با خود پول نقد همراه داشته باشید. با عبور از هر عوارضی، پیامک برای شما ارسال شده و می‌توانید آن را با استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی پرداخت کنید. مزیت اصلی این طرح عدم ایجاد ترافیک در آزادراه‌ها برای پرداخت عوارض جاده‌ای است. به جز پرداخت عوارض، آنچه از اهمیت زیادی برخوردار است، دریافت گزارشات جامع پرداخت عوارض است. به کمک سرویس ارزش افزوده سامانه راهکار دلفین اسپادانا می‌توانید گزارشی کامل از عوارض جاده‌ای خودروهای سازمانی دریافت کنید. در واقع، از جمله ارزش‌های ایجاد شده می‌توان به امکان دریافت گزارشات عوارض جاده‌ای مجموعه ناوگان با جزئیات کامل، اشاره کرد.

پرداخت عوارض

دریافت خدمات مربوط به اعلام بار

چالش کنونی سازمان‌ها و شرکت‌های حمل و نقل این است که در بیشتر شرایط خودروهای حمل بار مسیر بازگشت به شهر مبدا را خالی و بدون بار بازمی‌گردند. همچنین خودروها و شرکت‌های حمل بار از وضعیت بار در شهرها آگاهی نداشته و با مشکل مواجه می‌شوند. به عبارتی می‌توان گفت توزیع عادلانه بار بین کلیه ناوگان حمل بار وجود ندارد. این ماژول شرایطی را فراهم می‌کند تا بتوان با شناسایی موقعیت خودرو، بار مناسب را به آن متصل کرده و روند جا به جایی بار را سهولت بخشید. از جمله ارزش‌هایی که این سرویس ایجاد می‌کند این خواهد بود که نه تنها توزیع بار به صورت عادلانه انجام می‌شود بلکه دیگر ناوگان حمل بار بدون بار به سمت مبدا و مقصد حرکت نکرده و هزینه‌های سازمانی به شکلی قابل ملاحظه کاهش خواهد یافت.

اعلام بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *