معرفی پروژه برق شمال کرمان

تجهیز ناوگان خودرویی شرکت توزیع برق شمال کرمان

درباره برق شمال کرمان

درباره توزیع برق شمال کرمان:

شرکت توزیع نیروی برق استان کرمان در سال 1371 تأسیس شد. این شرکت توسعه و احداث، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه و انجام کلیه خدمات مربوط به بهره‌برداری، تعمیرات و نگهداری از شبکه و تأسیسات نیروی برق، انجام کلیه خدمات فنی، اداری و مالی در شهرهای کرمان، رفسنجان، شهربابک، زرند، کوهبنان، انار، راور، گلباف، ماهان، شهداد، باغین، چترود و راین را در وسعت ۹۰۸۰۳ کیلومتر مربع بر عهده دارد.

لوگو برق شمال کرمان

درباره ابعاد پروژه:

  • صنعت: توزیع نیروی برق
  • سرویس‌های مورد نظر: سرویس ردیابی، دیسپاچینگ، محدوده جغرافیایی
  • تعداد ناوگان تجهیز شده: 68 دستگاه
  • دستگاه جانبی مورد نیاز: سنسور دما
  • زمان شروع پروژه: شهریور 96
  • زمان پایان پروژه: شهریور 96

نیازهای شرکت برق شمال کرمان

نیازهای شرکت توزیع نیروی برق شمال کرمان:

علت انتخاب شرکت دلفین اسپادانا توسط سازمان توزیع برق شمال کرمان، نیاز این سازمان برای کنترل و نظارت بر روند اعزام به مأموریت (دیسپاچینگ)، محاسبه کارکرد خودروهای سواری و عملیاتی، دریافت خط مسیر، تردد در محدوده جغرافیایی معین و بهینه‌سازی هزینه‌ها و همچنین پاسخگویی سریع، کیفیت بالای خدمات، پشتیبانی ۲۴ ساعته و نصب سریع بود.

راهکارهای دلفین:

شرکت دلفین با آگاهی از نیازهای شرکت توزیع برق شمال کرمان، سرویس ردیابی همراه با ماژول دیسپاچینگ را به این شرکت معرفی کرد. در واقع مدیران ناوگان حمل و نقل با این سرویس می‌توانند از موقعیت لحظه‌ای ناوگان خود، کنترل و نظارت بر خودروهای عملیاتی خود در حین انجام مأموریت‌ها آگاه شوند. همچنین با تعیین زمان مورد نظر می‌توانند اطلاعات مربوط به کارکرد خودرو از جمله میزان مسافت پیموده شده، سرعت، خط مسیر، گزارش مأموریت‌های امداد انجام شده و … را دریافت کنند. پیاده‌سازی ماژول دیسپاچینگ در این سازمان سبب شد فرآیند اعزام به مأموریت با تمرکز و نظارت بالاتری صورت بگیرد.

چالش‌های پروژه:

همواره چالش‌ پیاده‌سازی سیستم مدیریت ناوگان خودرویی و نصب ردیاب خودرو در شرکت‌های بزرگی همچون شرکت توزیع برق، اعزام نیروها و هماهنگی‌های نصب در شهرهای مختلف است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *