معرفی پروژه بنیاد مسکن

تجهیز ناوگان خودروهای سواری بنیاد مسکن قم

درباره بنیاد مسکن قم:

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌ یک دفتر مرکزی در تهران و ۳۱ شعبه در مراکز استان‌ها و بیش از ۲۷۸ شعبه فرعی در سطح شهرستان‌های کشور دارد. یکی از این شعبات بنیاد مسکن شهرستان قم است. بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قم با بهره‌گیری از انواع ماشین‌آلات راهسازی و عمرانی و همچنین خودروهای سواری سازمانی، در اجرای کلیه طرح‌های عمرانی و روستایی بنیاد و در پروژه‌های استانی و فرا استانی حضوری فعال داشته است.

لوگو بنیاد مسکن

درباره ابعاد پروژه:

  • صنعت: شرکت‌های عمران و ساختمانی
  • سرویس‌های مورد نظر: ردیابی، کنترل دمای یخچال
  • دستگاه جانبی مورد نیاز: سنسور وزن، سنسور شیب و رابط اتصال به شبکه کن خودرو
  • زمان شروع پروژه: آذر 95
  • زمان پایان پروژه: آبان 98

نیازهای بنیاد مسکن قم

نیازهای بنیاد مسکن قم:

این سازمان برای محاسبه مجموع کارکرد خودروهای سواری خود، تعریف محدوده‌ها، نظارت بر میزان وزن بارگیری شده، نظارت بر میزان سوخت مصرفی، مدیریت هزینه‌های مصرفی خودروها، ثبت عملکرد رانندگان، جلوگیری از واژگونی ناوگان در هنگام تخلیه بار به دلیل حضور در شیب غیرمجاز و همچنین جلوگیری از هزینه‌های بی‌مورد به همکاری با شرکت دلفین پرداخته است.

راهکارهای دلفین:

ردیاب خودرویی و تجهیزاتی چون سنسور وزن، سنسور شیب و رابط کن از جمله محصولاتی بودند که به شرکت بنیاد مسکن قم معرفی شدند. برای پوشش کامل بحث‌های نظارتی، مدیریتی و همچنین ساماندهی هر چه بیشتر اطلاعات مربوط به خودروها مجهز به رابط اتصال کن شده که اطلاعاتی مثل میزان سوخت مصرفی، حجم مخزن، مسافت پیموده شده و دور موتور را با استفاده از ECU ماشین به ردیاب منتقل می‌کنند. ماژول تحلیل رفتار رانندگان و گزارشات مختلف سامانه، مدیریت خودروهای سواری این سازمان را سهولت بخشیده است.

محصولات مورد نیاز

چالش‌های پروژه:

اجرایی ساختن این پروژه خوشبختانه چالش خاصی نداشته و بدون فوت وقت و در کمترین زمان پیش رفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *