معرفی پروژه پایانه کانتینری بندرعباس آریا

تجهیز ناوگان خودرویی شرکت پایانه کانتینری بندرعباس آریا

درباره شرکت بندرعباس آریا

درباره پایانه کانتینری بندرعباس آریا:

مجموعه مرکز لجستیک و پایانه کانتینری بندرعباس آریا در مساحتی معادل ۲۵ هکتار در مجتمع بندر شهید رجائی (بندرعباس) قرار گرفته است. موقعیت قرارگیری این مجموعه چند منظوره لجستیکی به دلیل نزدیک بودن به اسکله‌های پهلوگیری کشتی‌ها، خصوصاً محوطه موسوم به ترمینال شماره ۲ بندر شهید رجایی از یک طرف و بزرگی آن از سوی دیگر، این مجموعه را به یکی از بزرگترین مجموعه‌های لجستیکی چندمنظوره که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی راه‌اندازی گردیده، تبدیل نموده است.

لوگو پایانه کانتینری بندرعباس آریا

درباره ابعاد پروژه:

  • صنعت: مرکز لجستیک و پایانه کانتینری
  • سرویس‌های مورد نظر: سامانه ردیابی، کنترل سوخت، شناسایی راننده، کنترل مسیر تردد ناوگان به سکوها (محدوده‌های جغرافیایی) و رفتار راننده
  • تعداد ناوگان تجهیز شده: 27 دستگاه
  • زمان شروع پروژه: دی‌ماه 98
  • زمان پایان پروژه: دی‌ماه 98

نیازهای شرکت بندرعباس آریا:

این شرکت بدلیل داشتن محیط کاری وسیع برای محاسبه کارکرد خودروها، دریافت خط مسیر، نظارت بر تردد در محدوده‌های جغرافیایی مشخص شده، کنترل تخلفات سوخت، مدت زمان توقف درجا، نظارت بر مصرف سوخت، شناسایی رانندگان، نظارت بر رفتار راننده و همچنین کاهش هزینه‌های جانبی دیگر شروع به همکاری با شرکت دلفین اسپادانا کرده است. علت انتخاب دلفین توسط شرکت پایانه کانتینری بندرعباس آریا علاوه بر نیازهای این سازمان، ارائه راهکارهای مناسب و پاسخگویی به تمام نیازهای این مجموعه کلیدی که در یکی از شاهراه‌های صادرات و واردات کشور واقع شده است، می‌باشد.

راهکارهای دلفین:

شرکت دلفین اسپادانا با آگاهی از نیازهای شرکت پایانه کانتینری بندرعباس آریا، سرویس ردیابی همراه با سرویس سوخت، محدوده‌ها، رفتار راننده، گزارش کارکرد و شناسایی راننده را به این شرکت معرفی کرد. با توجه به لزوم کاهش هوشمندانه هزینه‌های سازمان، مدیران ناوگان با بهره‌گیری از این سرویس‌ها می‌توانند از موقعیت لحظه‌ای ناوگان خود، کنترل و نظارت بر میزان سوخت مصرفی، نظارت بر رفتار راننده و شناسایی راننده‌ی هر یک از خودروهای خود آگاه شوند. همچنین در حال حاضر با توجه به اهمیت مدیریت صحیح ناوگان، مدیران ناوگان می‌توانند با تعیین زمان مورد نظر اطلاعات مربوط به کارکرد خودرو از جمله میزان مسافت پیموده شده، توقفات درجا، سرعت، خط مسیر و … را دریافت کنند.

محصولات مورد نیاز

چالش‌های پروژه:

با توجه به ارائه سرویس شبانه‌روزی این سازمان در بندری پر تردد همچون بندر شهید رجائی، بزرگترین چالش اجرای این پروژه برنامه‌ریزی مناسب جهت نصب تجهیزات بر روی خودروها بود؛ به همین منظور انتظار می‌رفت که اجرای این پروژه بسیار زمان‌بر باشد. اما با همکاری بسیار خوب واحد حمل و نقل شرکت پایانه کانتینری بندرعباس آریا و همچنین بهره‌مندی شرکت سامانه راهکار دلفین اسپادانا از تکنسین‌های آزموده، این پروژه در حداقل زمان ممکن به پایان رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *