نرم‌افزار کانفیگ دلفین

نرم افزار تنظیمات دستگاه دلفین

امکان کانفیگ از راه دور دستگاه دلفین بطور دقیق و کامل

کانفیگ از راه دور دستگاه ردیاب

برای راه‌اندازی اولیه دستگاه، اعمال تنظیمات، به‌روزرسانی و همچنین مانیتورینگ وقایع لحظه‌ای (Terminal Log) از این نرم‌افزار استفاده می‌شود. طراحی زیبا و کاربرپسند، داشبورد اطلاعات سیستمی کامل دستگاه و همچنین امکانات گسترده نرم‌افزار از ویژگی‌های آن است.

داشبورد نرم‌افزار کانفیگ دلفین

داشبورد جامع نرم‌افزار کانفیگ

بسیاری از اطلاعات کلیدی و مهم دستگاه در قالب داشبورد نرم‌افزار تنظیمات، قابل مشاهده است. همچنین کلیه ورودی‌ها و خروجی‌های دستگاه به صورت آنلاین در نرم‌افزار تنظیمات به‌روز شده و مقادیر هر یک از آن‌ها برای کاربر یا کارشناسان فنی نصب دستگاه نمایش داده می‌شود.

عیب‌یابی و ثبت وقایع چندسطحی

عیب‌یابی دستگاه و ثبت وقایع چندسطحی

برای گزارش‌گیری از دستگاه، امکان مانیتورینگ وقایع سیستمی و فنی دستگاه در لایه‌های مختلف امکان‌پذیر است. کاربران و کارشناسان فنی، نصب و راه‌اندازی دستگاه می‌توانند از وضعیت لحظه‌ای آنچه در سخت‌افزار دستگاه رخ می‌دهد، به‌منظور آگاهی از وضعیت و عیب‌یابی دستگاه و نصب آن، مانند: وضعیت شبکه موبایل، سیم‌کارت، ارتباط با سرور، ارتباط با ماهواره‌های موقعیت‌یابی، ارتباط با کامپیوتر مرکزی خودرو و … مطلع شوند.

اتصال با کابل و بدون سیم به دستگاه

برای ارتباط با دستگاه می‌توانید از کابل متصل تنظیمات استفاده کنید، ولی در مواقعی که دستگاه بر روی خودرو نصب شده، دسترسی به آن کار دشوار و زمان‌بری خواهد بود. ما برای راحتی کارشناسان نصب و کاربران، از قابلیت بلوتوث دستگاه برای ارتباط با نرم‌افزار تنظیمات استفاده کرده‌ایم تا کارشناسان نصب دستگاه برای ارتباط با آن، بلوتوث گوشی خود را روشن نموده و به دستگاه متصل شوند. نرم‌افزار تنظیمات دلفین امکان به‌روزرسانی دستگاه، مانیتورینگ وقایع و اعمال تنظیمات جدید بر روی گوشی موبایل کاربر بدون نیاز به باز کردن دستگاه از روی خودرو را برای شما فراهم می‌کند.

پلتفرم های نرم افزار کانفیگ

قابلیت اجرا بر روی پلتفرم‌های مختلف

این نرم‌افزار بر روی سیستم‌عامل‌های مختلف ویندوز، لینوکس و اندروید قابل اجراست. همچنین دسترسی وب نیز برای آن مهیا شده تا کاربران برای ارتباط با دستگاه محدودیتی نداشته باشند.